Kökeni 1940’lı yılların başına dayanan Çetinler A.Ş, ilk Arçelik Mağazaları’nı 1992 yılında Saray’da ve Lüleburgaz’da açtıktan sonra, Trakya ve İstanbul’da açtığı mağazalarla 3 ilde, toplam 8 mağaza sayısına ulaştı. Mağazaların yanı sıra sahip olduğu depolarla Türkiye’nin birçok iline hizmet sunmaktadır. Çetinler’ in 2014 yılında İstanbul’da açtığı mağaza, Türkiye’nin En Büyük Arçelik Mağazası oldu. 8 mağazada toplam 4,000 m² teşhir alanına sahip olan Çetinler, her 2 dakikada 1 ürün teslimatı yapabilen yaklaşık 100 kişilik bir ekibe ve organizasyona sahip. Kurulduğu günden beri toplamda 2 milyondan fazla müşterinin ziyaret ettiği en sevilen Arçelik bayisi olmaktan gurur duyuyoruz.

Şimdi ise www.cetinleronline.com ‘da yıllık deneyimimizle beraber Türkiye’nin alışveriş alışkanlıklarını değiştiriyoruz.

 – İstanbul başta olmak üzere Saray, Lüleburgaz, Tekirdağ, Çorlu, Kırklareli ile mağazalar toplam m² ile Türkiye’nin en büyük beyaz eşya teşhir alanı sahibidir.

– İstanbul da dâhil hizmet verdiğimiz tüm illerde siparişin verilmesini takiben 48 saat içinde adrese teslimat yapabilecek rakipsiz servis ağı.

 – 28 yıldan fazla deneyim ile koşulsuz müşteri memnuniyeti. 

– 7/24 iletişim ve servis ve tedarik ağı ile benzersiz ürün desteği.